07 Июн 2019, 06:10

«Фармак» адаптував сайт до потреб людей зі слабким зором

«Фармак» адаптував свій сайт для людей із різними порушеннями зору, щоб привернути увагу суспільства до ранньої глаукоми в Україні та її своєчасної діагностики. Скористатися новою функцією сайту «Фармак» можуть люди із порушенням сприйняття кольорів, а також ті, хто мають короткозорість і потребують збільшення шрифтів для можливості читання тексту.

«Ми розробили цей функціонал, спираючись на міжнародний досвід. Адже тема доступності інтернет-простору для людей із різними порушеннями зору досить актуальна. На жаль, в Україні вона ще не є трендовою, якщо порівнювати з Європою. Та ми наполягаємо на необхідності створення рівних умов для різних верств населення», — зазначає Дмитро Танасов, керівний партнер DL Agency.

В Україні, як і у світі загалом, фіксують загрозливу тенденцію до зниження гостроти зору в населення. «Найчастіше погіршення зору спостерігається в шкільному віці (короткозорість чи далекозорість) або після 40 років (від захворювань глаукома й катаракта). Найбільша проблема при цьому — несвоєчасне звернення до лікарів, яким важко допомогти людині на пізніх стадіях розвитку захворювань», — коментує Оксана Вітовська, головна позаштатна фахівчиня МОЗ України з питань захворювання органів зору.

За даними МОЗ України, сьогодні приблизно 840 тис. дітей страждають на різні офтальмологічні захворювання: короткозорість, далекозорість, косоокість, астигматизм, амбліопію.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео