15 Апр 2020, 17:03

5 днів на креатив: як Banda та BetterMe створили на карантині ситуатив

BetterMe, екосистема додатків для турботи про здоров’я з понад 50 млн. завантажень, у партнерстві зі Snapchat звернулися до креативної агенції Banda з запитом на комунікаційну кампанію.

У зв’язку з вимушеною самоізоляцією у людей з’явилась потреба та час на медитацію й тренування вдома. Ціль кампанії — створення вірусного креатива для платформи Snapchat, для додатків BetterMe Home Workout і BetterMe Meditation.

За нових умов роботи, на стратегію, створення креативу та усі стадії погодження у команди було усього 5 днів. За цей час команда встигла не тільки запропонувати багато ідей, але й самотужки записати кілька саундтреків для музичного супроводу анімації та змонтувати їх.

«Ми працюємо на висококонкурентному ринку, для нас швидкість — основний принцип розвитку. У сьогоднішній ситуації потрібно не тільки діяти реактивно, а й пробувати нестандартні рішення. Те, що нам запропонувала креативна команда Banda, нас приємно вразило. Зазвичай в рекламі медитативних додатків ми бачимо позу лотоса та заспокійливу музику. Ми ж обрали кардинально інше рішення», — каже Вікторія Репа, CEO & co-founder BetterMe.

Ідея Meditation Brain — для додатку BetterMe Meditation

У стресових ситуаціях, таких як карантин, наприклад, наш мозок перетворюється на настирливого говіркого монстра. Як тільки ми намагаємося заснути або сфокусуватися, ніби вмикається якийсь тумблер. Мозок зненацька намагається згадати слова забутої пісні або передбачити майбутнє людства, висуває шалені теорії або нав’язує нам панічні думки, що чіпляються одна за одну. Якщо твій мозок теж вчиняє саме так, не варто на нього сердитися. Просто заспокой його з медитацією від BetterMe.

Ідея Catchy Body — для BetterMe: Home Workout & Diet 

Усі зараз кажуть про те, що не можна торкатися обличчя. Але, виявляється, що люди не можуть просто так взяти та припинити це робити. Тому ми пропонуємо їм альтернативу — інші частини тіла, яких можна і навіть треба торкатися. Якщо взятися за сідниці,  біцепси, ноги й дати їм трошки уваги, вони стануть пружними. Руки самі так до них і потягнуться.

Нагадуємо, на час карантину компанія надала безкоштовний доступ до додатку BetterMe Meditation на території України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео