17 Май 2019, 15:08

1+1 media презентує соціальний проект «Люди Ідей+.#забутипровік»

21 травня, у вівторок, 11:00-12:30, у прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція щодо запуску соціального проекту «Люди Ідей+.#забутипровік», ініційованого групою компаній 1+1 media. На заході презентують результати соціологічного дослідження, проведеного дослідницькою агенцією Info Sapiens на замовлення 1+1 media, яке стосується трудової дискримінації українців віком старше 50 років. 

Прес-конференція відбудеться за участі Світлани Павелецької, директора з маркетингових комунікацій 1+1 media, Лариси Брувер, HR-директора 1+1 media, Анастасії Будаш, керівника відділу досліджень 1+1 media, Мирослави Кухти, магістра психології, кандидата соціологічних наук, авторки дисертації «Соціальний потенціал людей старшого віку в сучасному українському суспільстві», Юрія Перча, територіального директора кадрової компанії ANCOR Ukraine, та Анни Соловйової, HRBP компанії Rabota.ua.

Експерти говоритимуть про проблему ейджизму на ринку праці в Україні та за кордоном, передумови виникнення цього явища в Україні, суспільні стереотипи та творчі можливості людей літнього віку. Також будуть презентовані результати дослідження ANCOR Ukraine про те, що кандидати у віці 50+ думають про ідеального роботодавця.

Потрапити на подію можна за умови попередньої акредитації за електронною адресою.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео