19 Май 2009, 09:05

Журналістка газети «Дело» перемогла у конкурсі ООН

Журналістка газети «Дело» Олена Гладскіх стала переможницею конкурсу на кращий матеріал з тематики соціальної відповідальності бізнесу в Україні

Журналістка газети «Дело» перемогла у конкурсі ООН

Журналістка газети «Дело» Олена Гладскіх стала переможницею конкурсу на кращий матеріал з тематики соціальної відповідальності бізнесу в Україні, зорганізованого представництвом ООН в Україні та мережею Глобального договору.
 
Два учасники конкурсу — Вікторія Граніна («Гвардія») та Святослав Рибніков («Українська технічна газета») додатково отримають заохочувальні призи від компаній Філіпс та Кока-Кола Україна. Віншуватимуть переможців нагородами на офіційній церемонії в рамках Щорічних зборів мережі Глобального договору 21 травня 2009.

Переможці конкурсу також отримають можливість відвідати щорічний всесвітній форум мереж Глобального договору, який цього року відбудеться 9-10 червня у Стамбулі. Загалом організатори отримали 40 матеріалів від 24 журналіста.

Нагадаємо, що конкурс журналістських матеріалів про соціальну відповідальність бізнесу було зорганізовано представництвом ООН в Україні та мережею Глобального договору з нагоди святкування 10-ої річниці міжнародної ініціативи – Глобального договору. Ця ініціатива об’єднала компанії, агентства ООН, а також трудові та громадські організації з метою підтримки та реалізації принципів корпоративного громадянства.

 
 Расскажите друзьям про новость

Новое видео