11 Июн 2009, 08:51

Журналісти «Інтера» отримали президентські нагороди

8 червня відповідно до указу президента, підписаного до Дня журналістики, представники ЗМІ отримували відзнаки з рук президента України Віктора Ющенка

Журналісти «Інтера» отримали президентські нагороди

8 червня відповідно до указу президента, підписаного до Дня журналістики, представники ЗМІ отримували відзнаки з рук президента України Віктора Ющенка. Серед нагороджених – двоє представників  «Інтера», повідомляє прес-служба телеканалу.

Указом президента України «Про відзначення державними нагородами України» присвоєно почесні звання:

Єгору Бенкендорфу, директору ТОВ «Інтер медіа продакшн», заступнику директора ТОВ «Пірат продакшн», продюсеру редакції документальних фільмів ТОВ «07 продакшн» — «заслужений працівник культури України».

Руслану Ярмолюку, спеціальному кореспондентові ТОВ «Національні інформаційні системи»  (програми «Подробиці» і «Подробиці тижня») — «заслужений журналіст України». Нагадаємо, його знімальна група у травні 2005 року перебувала в охопленому повстанням узбецькому місті Андижані. Там репортери «Інтера» — єдині у світі – відзняли унікальні і трагічні кадри – розстріл демонстрантів урядовими військами. Руслан Ярмолюк також єдиний з українських кореспондентів був у Цхінвалі під час бомбування міста у серпні 2008 року, коли тривала війна між Грузією та Південною Осетією.

 
 

 
 
 
 

 
 
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео