16 Дек 2020, 10:22

WWF-Україна запустив новорічну кампанію на підтримку оселищ диких тварин

Традиційна новорічна кампанія Всесвітнього фонду природи WWF в Україні цього року (з 14 грудня до 14 січня) нагадує про необхідність оберігати диких тварин та їхні природні оселища. WWF пропонує охочим українцям зробити подарунок природі та підтримати діяльність WWF-Україна внеском на сторінці новорічної кампанії. Креативна концепція та продакшн якої реалізовані спільно з Platfor.ma. 

У новорічному проєкті WWF розповідає про життя та потреби 10 визначних тварин, які мешкають в Україні, та потребують уваги для збереження іхніх природних домівок. А також пояснюють, які проекти WWF у 2021 році будуть реалізовані в Україні. Серед них — робота по ідентифікації та заповіданню найбільш цінних лісів Уккраїни, зокрема пралісів, які є прихистком для безлічі живих істот, вивчення та захист екологічних коридорів між Україною та іншими державами, поширення практик мирного співіснування з великими хижаками, посилення відповідальності за нелегальне полювання, відновлення річок та шляхів міграції риб. 

З кожним роком площа природних територій та чисельність популяцій диких тварин, які там живуть, зменшується через господарську діяльність. В Червону книгу України зараз занесено понад п’ятсот видів тварин. Загалом в світі з 1970 року чисельність популяцій тварин зменшилася майже на 70%. Причина полягає в господарській діяльності — розширенні площ для ведення сільського господарства та будівництва. У WWF переконані, що в наших силах допомогти природі відновитися -і збільшити заповідні території, більш стало споживати та виробляти. Без цього, одним з наступних видів, що зникає, можемо стати ми самі.

Всесвітній фонд природи WWF — найвпливовіша у світі незалежна організація, яка займається захистом довкілля. З 1961 року місія фонду — побудувати майбутнє, в якому люди живуть у гармонії з природою

Майже 60 років WWF займається відновленням природних територій, захистом диких тварин та трансформацією до сталого розвитку в понад 100 країнах світу. Україна — одна з них.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео