19 Мар 2008, 13:44

Віталій Кличко позивається до газети «Вечірній Київ»

Віталій Кличко позивається до газети «Вечірній Київ»

Депутат Київської міської ради Віталій Кличко подав до суду на щоденну газету «Вечірній Київ» (Київський Медіа Холдинг) за опубліковану у її номері віл 14 лютого інформацію, яка містилася в рубриці «Гороскоп».

У своєму позові київський депутат вимагає від «Вечірнього Києва» спростування інформації про те, що чоловіку, якій народився 19 липня, властиво «підігрівати» невпевненість у почуттях, що проявляються в романтичних інтрижках, фліртах.

Також у гороскопі зазначалося, що «від легковажного скакання в гречку такий чоловік може утриматися, якщо його друга половинка відповідає його інтелектуальним та духовним запитам, може поспілкуватися на різноманітні теми та розрадити душу».

Гороскоп «Вечірнього Києва» від 14 лютого мав назву «Політично вірний гороскоп». Окрім Віталія Кличка у гороскопі містилися віщування для Ірена Кільчицької, Олеся Довгого, Дениса Басса, Максима Саврасова, Алли Шлапак, Зоряна Шкіряка, Олександра Бригінця.

Після публікації гороскопу, Віталій Кличко особисто відвідав редакцію «Вечірнього Києва». Лідер блоку свого імені на словах передав журналістам привіт від своєї дружини. Вчора ж стало відомо про подання Віталія Клиичка до суду, перше засідання якого з цієї справи призначене на 4 квітня 2008 року.Расскажите друзьям про новость

Новое видео