27 Фев 2008, 10:00

Відкрито ресурс «Медіа-бібліотека»

Відкрито ресурс «Медіа-бібліотека»

Новий веб-ресурс, що акумулюватиме аналітичні, документальні та інформаційні матеріали на медійну тематику – «Медіа-бібліотеку» ( http://media.parlament.org.ua) – представили 26 лютого представники Лабораторії законодавчих ініціатив та програми «Відкритий фонд для ЗМІ» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Аби зацікавити представників медійної галузі та громадських організацій, презентація була організована у формі круглого столу на тему «Інформаційні інтернет-ресурси про медіа: роль та специфіка функціонування». Утім, зміст заходу зводився до представлення нового сайту та відповідей творців проекту на запитання інших учасників.
 
На розробку та підтримання протягом року онлайн-бібліотеки Лабораторія законодавчих ініціатив отримала 50 тисяч доларів США. За словами координатора програми «Відкритий фонд для ЗМІ» Олени Михайлової, це найбільший проект у сфері медіа, підтриманий МФВ у 2007 році.
 
Команда з 5 осіб займатиметься збором та систематизацією матеріалів, переважно з інших ЗМІ та відкритих джерел. За словами представників проекту, вони не прагнуть створити ще одне інтернет-видання про ЗМІ і генерувати власний контент, адже ті, що існують в українському інтернеті, задовольняють потреби галузі. Натомість, нагромаджена та систематизована інформація може стати у пригоді як фахівцям, так і практикам у сфері медіа. Цільовою аудиторією, окрім зазначених категорій, є також студенти.
 
Для поповнення бібліотеки використовуватимуть не лише онлайн-джерела, але й паперові видання, наукові роботи тощо. З часом на сайті з’явиться власна аналітика, зокрема з медіа-законодавчої тематики. Вже зараз на сайті розміщено чимало законодавчих актів – як українських, так і інших держав.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео