13 Мар 2009, 08:54

Видавець Men’s Health вирішив закрити журнал Best Life

Американське видавництво Rodale вирішило закрити lifestyle-журнал Best Life, орієнтований на аудиторію «чоловіки 40+». Номер за травень 2009 року буде останнім, повідомляє Mediaweek. Інтернет-версію журналу також буде закрито.
 
«Незважаючи на плідну працю комерційної команди та талант редакторського складу, виклик, отриманий від рекламного ринку, не дозволив вписати Best Life у наші подальші плани. Ми прийняли рішення зосередитися на наших головних проектах», — так прокоментував закриття президент та голова Rodale Inc. Стів Мьорфей.
 
Журнал, заснований 2004 року, був одним з небагатьох, чиї показники у 2008 році зростали: річний обсяг зріс на 6,6%, у нього з’явилося 88 нових рекламодавців, у тому числі Dolce & Gabbana, HP and BMW. За даними Audit Bureau of Circulations (Бюро аудиту накладів), наклад зріс на 6,1% до 526 тис. у другій половині 2008 року, передплата — на 8,7%, незважаючи на збільшення її вартості.
 
10-15 співробітників журналу з 40 залишаться працювати у видавництві, але в інших проектах. Минулого місяця Rodale дозволив піти 20 працівникам комерційного віддулу – услід за осіннім скороченням 111 осіб.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео