27 Июн 2008, 09:40

Viasat направила лист до Нацради

Група компаній Viasat (Viasat Broadcasting UK Ltd, Viasat World Ltd та TV 1000) направила лист голові Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Віталію Шевченку з проханням включити телепрограми Viasat Explorer, Viasat History та Viasat TV 1000 до списку таких, що не потребують адаптації до вимог українського законодавства.

Як підтвердили в Нацраді, такий лист від компанії отримано. Питання про розширення «білого списку» зарубіжних мовників, які не потребують адаптації в Україні, вирішуватиметься комплексно – на засіданні 2 липня.

Група компаній Viasat входить до міжнародного медіаконцерну Modern Times Group, володіючи правами на трансляцію та ретранслюцію телевізійних программ під брендами Viasat Explorer, Viasat History, Viasat TV 1000 та «ТВ 1000 Русское кино». Наведені програми транслюються (без реклами) на території Великобританії та Швеції. Обидві країни є членами Європейського Союзу; Великобританія також ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Поки що в «білому списку» українських мовників перебуває лише один канал Viasat – «ТВ 1000 Русское кино».
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео