04 Мар 2009, 08:32

УМХ продав супутниковий телеканал Shopping TV

Компанія «Український медіахолдинг» (УМХ) продала супутниковий телеканал Shopping TV (ТОВ «Пі. Ель. Сейлз»)

УМХ продав супутниковий телеканал Shopping TV

Компанія «Український медіахолдинг» (УМХ) продала супутниковий телеканал Shopping TV (ТОВ «Пі. Ель. Сейлз»). Цю інформацію підтвердила Олена Мартинова, маркетинговий директор УМХ, повідомляє "Телекритика".
 
Мотивацією до продажу телеканалу була вигідна пропозиція. «Нам зробили пропозицію, від якої ми не змогли відмовитися», – сказала пані Мартинова.
 
За її словами, Shopping TV купила «компанія, яка займається телеторгівлею і збиралася запускати аналогічний проект». Сума угоди не розголошується. На запитання, чи перевищує сума продажу суму покупки, Олена Мартинова сказала тільки, що телеканал «продали вигідно».
 
Покупцем телеканалу Shopping TV  стало ТОВ «Студіо модерна», м. Київ, яке також займається на українському ринку російським телемагазином «Топ-шоп». Як відомо, телеканал «Топ-шоп» було включено до Переліку зарубіжних мовників, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і трансляція яких на території України не обмежується. Ще раніше «Топ-шоп» було включено до пакетів телекомпанії «Воля-кабель».  
 
У вересні минулого року УМХ оголосив про купівлю чотирьох супутникових телеканалів – «Меню-ТБ», Design TV, Shopping TV та «Новий дім». У зв’язку з кризою, три проекти — Design TV, Shopping TV та «Новий дім» — було вирішено тимчасово заморозити.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео