13 Авг 2020, 15:08

Українець переміг у фотоконкурсі National Geographic

Львівський художник і фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic Traveller India на тему World Public Transport, зазначає the-village.com.ua.

Мета проєкту – показати колорит і характерні риси місцевого громадського транспорту. «Громадський транспорт є життєвою необхідністю для місцевих жителів і виступає способом вловити пульс нового місця для туристів», – кажуть організатори.

Серед 32 головних претендентів з різних країн світу журі обрало трьох переможців. Артур Абрамів був єдиним українцем, який брав участь у фотопроєкті та посів перше місце.

1 місце. Фото Артура Абраміва з електрички Мукачево-Львів.

«На фото ми бачимо, як кондуктор продає квитки, а пасажири звично їдуть цим потягом, щоб повернутися з Карпат. Пасажирам подобається затишок, там вони їдять і п’ють. Деякі пасажири із задоволенням читають улюблені книги, а інші грають у карти. Будь-які конфіденційність та особисті межі швидко стираються», – пояснює автор світлини.

 2 місце фото Себастьяна Дьюранда з паризького метро.
3 місце  фото Вазіма Саліма з рикшею в Колкаті.

Фотографії переможців публікують на головному сайті NatGeo, а також у друкованому виданні National Geographic Traveller India.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео