23 Авг 2007, 11:06

Українсько-Польський Форум позивається до Національної ради за підтримки фонду «Відродження»

Українсько-Польський Форум позивається до Національної ради за підтримки фонду «Відродження»

Міжнародна організація Українсько-Польський Форум звернулась до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України та до суду щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Про це йдеться в заяві Форуму.

Приводом цих звернень стала
заява голови Найціональної ради з питань телебаченнгя та радіомовлення Віталія Шевченка про його готовність перервати відпустку, щоб організувати роботу з прийому міжнародних спостерігачів на виборах в Україні. Українсько-польський Форум наголошує на тому, що станом на 22 серпня робота місії міжнародних спостерігачів по вул. Прорізна, 2 повністю заблокована.  Громадська організація звинувачує Віталія Шевченка в тому, що він не надав відповідні рахунки Українсько-Польському Форуму для сплати заборгованості за лютий-травень 2007 року у  сумі 1240 грн та розповсюджує заяви, які наносять шкоду честі, гідності та ділової репутації Форуму.

Правову допомогу міжнародній громадській організації Українсько-Польський Форум  надасть МФ «Відродження». 

Як уже неодноразово повідомляла «ТК», громадська організація «Українсько-Польський Форум» звинувачує Національну раду з питань телебачення та радіомовлення у захопленні приміщення і майна організації та протидії роботі міжнародних спостерігачів з країн Європейського Союзу,  Грузії, США,  Канади, Австралії, яких уже запросили  в Україну напередодні виборів.  

Нагадаємо, Міжнародна громадська організація «Українсько-Польський Форум» вимагає повернути їй приміщення на вулиці Прорізній, 2, яке на думку керівників організації, незаконно зайняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Голова Нацради Віталій Шевченко ці звинувачення відкидає, наголошуючи на тому, що Форум не виконав свого зобов’язання, даного у березні 2006 року, до завершення виборів залишити приміщення.  

Расскажите друзьям про новость

Новое видео