14 Май 2008, 06:47

У вересні розпочне мовлення чоловічий канал СТБ

Q-TV - супутниковий проект телеканалу СТБ розпочне мовлення у тестовому режимі вже у липні-серпні 2008 року

У вересні розпочне мовлення чоловічий канал СТБ

У вересні 2008 року розпочне мовлення чоловічий супутниковий канал аудиторії СТБ. Назва каналу – Q-TV.
 
Про це повідомив бренд-менеджер нового мовника Олексій Ієвлєв під час Днів кабельного телебачення України, що нині проходять у селищі Гаспра (Крим).
 
У липні-серпні новий канал має вийти в тестовому режимі. Q-TV орієнтований на молодих чоловіків віком до 30 років. Слоган каналу: «Дійсність, що вражає». Генеральним директором каналу є голова правління СТБ Володимир Бородянський, керівником проекту Q-TV став Ілля Семенов.
 
Як розповів Олексій Ієвлєв, канал на цьому тижні може отримати ліцензію Нацради. «Ми вже встигли програти в тендері на цифрове мовлення. Але технічна сторона не викликає в нас ніяких питань. Побоювання викликає лише те, чи зможемо ми вийти з достатньою кількість якісних програм власного виробництва», — сказав він.
 
За його словами, чверть добового мовлення каналу становитимуть програми власного виробництва: «Ми прагнемо не зробити якомога більше власних програм, а зробити їх на належному рівні. Ми не хочемо вийти в ефір з поганим програмним продуктом». 
 
Виробництвом власних проектів на Q-TV займатиметься команда СТБ. За словами бренд-менеджера Q-TV, на каналі з’являться програми про надможливості людського розуму й тіла, про єдиноборства, відеоігри та сучасні комп’ютерні технології. Також канал демонструватиме японські ігрові шоу, наприклад «Фортеця Такеші Кітано». 
 
«Велику частину ефіру займатимуть програми для чоловіків з елементами еротики», – зазначив Олексій Ієвлєв. Окрім цього, за його словами, в ефірі з’являться гумористичні передачі та програми, що міститимуть чорний гумор. На каналі також виходитимуть власні новини, які бренд-менеджер охарактеризував як повідомлення «про ідіотські новинки світу».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео