12 Июл 2007, 14:35

У «Вечірнього Києва» скінчилися гроші

У «Вечірнього Києва» скінчилися гроші

На рахунку газети «Вечірній Київ» немає грошей, і незабаром газета перестане виходити. Про це повідомили у своєму зверненні представники частини колективу редакції газети, яка перебуває за старою адресою і не бере участі у виданні газети.

«Після призначення Романа Костриці виконувачем обовязків головного редактора 18 травня 2007 року «беспредел» у газеті перейшов усі можливі межі. З метою тиску на неугодних співробітників виплата зарплати постійно затримується на 7-10 днів. При цьому про причини й терміни затримок ніхто не вважає за потрібне повідомляти колективу та профспілковій організації. Ми розглядаємо це як помсту за недовіру новому в.о. головного редактора, висловлену на зборах колективу 21 травня.

На сьогодні ситуація дійшла до критичної межі. Нам стало відомо, що на рахунку газет немає взагалі ніяких грошей, і найближчим часом її випуск може припинитися. Ми впевнені, що маємо справу з планомірним знищенням найстарішого столичного часопису, принципова позиція колективу якого заважає планам хазяїв нового «столичного медіахолдингу», — йдеться в заяві за підписом членів профспілкового осередку редакції «Вечірки».

Виконувач обовязків головного редактора «Вечірнього Києва» Роман Костриця на прохання прокоментувати цю заяву відповів, що фінансові справи підприємства не коментує. Що ж до можливого припинення виходу «Вечірки» на наступному тижні, пан Костриця зазначив: «Я думаю, что на следующей неделе газета будет выходить». 

Як стало відомо з джерел у редакції, виплата зарплатні затримується не лише членам колективу «Вечірки», що перебувають за старою адресою, але й тим, що працюють над газетою в редакції «Хрещатика».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео