09 Авг 2007, 07:06

У «ТЕТа» змінились акціонери

У «ТЕТа» змінились акціонери

ЗАТ «Телекомпанія «ТЕТ», яке пов'язують із братами Суркісами, оголосило про зміну акціонерів.

Відповідно до офіційної інформації компанії, пакет акцій «ОМЕТА private» у розмірі 29,999% був переданий ТОВ «Планета-Брок». За інформацією «УП», акціями ТОВ «Планета-Брок» до останнього часу володіли компанії «Планета Океан» і «Солдер». 

Фірмою «Планета Океан» володіє у свою чергу «Планета-Брок», яка раніше називалася «ОМЕТА trust». Компанією «Солдер» володіють низка фізичних осіб і «ОМЕТА private», якою у свою чергу володіє концерн «Славутич». У 90-х роках групу компаній «Омета» і «Славутич» пов'язували з братами Суркісами.

Раніше офіційними власниками «ТЕТа» були Київське обласне КП «Київ-Медіа», фізичні особи Борисов Олександр Давидович та Суркіс Ігор Рахмільович і компанія «Бервін Ентерпрайзес Корп» (Віргінські острови). 

Нагадаємо, вже досить давно ходять чутки про придбання контрольного пакету каналу «ТЕТ» структурами, афілійованими з групою «Приват». Коментуючи зміни у складі топ-менеджменту каналу, голова правління ЗАТ «Телекомпанія «ТЕТ» Григорій Тичина
спростував інформацію про зміну власників, як і про залучення іноземних менеджерів для переформатування каналу.

У прес-службі каналу «ТЕТ» «Телекритиці» сказали, що жодних коментарів до 14 серпня не даватимуть, оскільки голова Правління каналу Григорій Тичина перебуває у відпустці за межами України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео