15 Май 2007, 14:05

У Києві відкрився XIII Київський міжнародний телерадіоярмарок

У Києві відкрився XIII Київський міжнародний телерадіоярмарок

15 травня 2007 року розпочав роботу XIII Київський міжнародний телерадіоярмарокбізнесфорум професіоналів телерадіоіндустрії України. У заході беруть участь близько трьох тисяч фахівців медійної галузі з 30 країн.

Протягом трьох днів проходитиме виставка «Технічні засоби для телерадіоіндустрії», заплановано провести конференції, семінаритренінги, майстеркласи, практикуми, презентації та різноманітні акції.

Зокрема, в рамках Днів кабельного телебачення 15 травня відбулася відкрита Всеукраїнська нарада операторів кабельного телебачення України, учасники якої прийняли відкритий лист щодо монополізації телерадіоінформаційних ринків нашої країни. Крім того, заплановані відкриті збори асоціації «Укртелемережа» та відкритий зїзд Спілки кабельного телебачення України

У рамках ярмарку відбудеться Другий телевізійний фестиваль «Відкрий Україну!». 
Серед учасників заходу – ТРО (канал «24», Перший діловий, «Discovery» та ін.), кіностудії, підприємства кабельного телебачення, телекомунікаційні та мультисервісні мережі, друковані ЗМІ та інтернет-видання, продюсерські центри, світові та вітчизняні виробники технічних засобів для телерадіоіндустрії

Організатор телерадіоярмарку – компанія «Телерадіокур’єр». Захід проходить за сприяння Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та за підтримки цілої низки громадських організацій.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео