24 Мар 2020, 14:03

Транспортна компанія SAT впроваджує нові послуги для безпеки клієнтів у період карантину

Враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні, транспортна компанія SAT запроваджує низку послуг, щоб забезпечити своїх клієнтів безпечними доставками по всій Україні та мінімізувати контакти через ризик розповсюдження коронавірусу:

  • З 23 березня по 03 квітня включно, на період карантину, впроваджується послуга «Безкоштовне зберігання вантажу вагою до 30 кг», яка передбачає скасування плати за зберігання таких відправлень та застосовується до всього вантажу, що вже є на складі, а також того, що надійде до 3 квітня. 
  • Всі клієнти матимуть змогу забрати всі накопичені вантажі в один день, без необхідності відвідувати відділення кілька разів, щоб отримати кожне окреме відправлення. Також всі відправлення можна отримати, замовивши послугу «Доставка до дверей».
  • З 24 березня SAT запускає новий вид послуги на постійній основі. «Оренда боксу» — особливого типу упаковки з ізоляцією для транспортування крихкого або неформатного вантажу різних розмірів для підвищення безпеки їхньої доставки.

«Щоб підтримати наших громадян в такий непростий для країни період, компанія запроваджує ряд послуг: повністю скасовує плату за зберігання вантажів до 30 кг на період карантину та дає можливість орендувати бокс для крихких та нетипових вантажів. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити кожного нашого клієнта безпечною доставкою та мінімізувати контакти. Всі наші співробітники працюють в масках та рукавичках, а у кожному відділенні проводиться системне прибирання всіх поверхонь за допомогою дезінфікуючих засобів», — зазначає засновниця ТК SAT  Світлана Мільгевська. 

Компанія продовжує надавати послуги у повному обсязі у відділеннях по всій території України.  

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео