28 Июл 2008, 15:02

Tiger представила керівника торгового департаменту

28 липня 2008 р., Київ. У команді Tiger поповнення: Романа Вареника призначено керівником відділу торгових операцій

Tiger представила керівника торгового департаменту

28 липня 2008 р., Київ. У команді Tiger поповнення: Романа Вареника призначено керівником відділу торгових операцій.

 

Роман Вареник візьме на себе координацію роботи відділу і безпосередню торгівлі цінними паперами на фондовому ринку України від імені компанії-торговця “Тайгер Інвест”. “Мені дуже приємно стати частиною команди Tiger. Мені особисто близька місія компанії: надати українцям нові можливості для фінансового зростання, а також саме тут я бачу перспективи для свого власного зростання –  професійного ”, – відзначає Роман Вареник.

 

“Новачок” команди “Тигрів” закінчив Київський національний економічний університет за фахом “Правознавство”; має сертифікати торговця цінними паперами, фахівця з управління активами, уповноваженої особи ПФТС та сертифікат торговця УМВБ.

 

Свою професійну діяльність почав в Українському центрі сертифікатних аукціонів в Управлінні з проведення сертифікатних аукціонів. Згодом працював у провідних компаніях-торговцях, таких як  ”Сток-майстер”, ”GPI – Капітал”, ”ФК “Укранет”, ”АРТА – Інвестиційні партнери”.

 

В’ячеслав Бондарчук, керуючий директор Tiger Asset Management: ”Я задоволений, що саме ця людина стала частиною нашої команди, і впевнений, що найближчим часом результати нашої діяльності доведуть, що і він, і компанія зробили правильний вибір, вирішивши працювати разом”.

 

Tiger Asset Management (Тайгер Ессет Менеджмент) – українська компанія з управління активами, яка фокусується на роздрібному ринку. На початку літа 2008 року відбувся офіційний комерційний старт компанії. Tiger Asset Management буде представлена у всіх регіонах України через мережу фінансових центрів. Першими відкрилися фінансові центри в Києві, Харкові, Львові, Донецьку та Дніпропетровську. Команда Tiger Asset Management бачить великий потенціал для розвитку інститутів спільного інвестування і формування ринку в цілому за рахунок підвищення рівня знань про інвестиційні інструменти у представників середнього класу. Статутний фонд ТОВ ”КУА “Tiger Asset Management” становить 20 мільйонів гривень, що дозволяє компанії управляти активами обсягом в 1 мільярд гривень.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео