13 Май 2009, 14:55

Телерадіокомпанія „Радіо-Ера” не отримала ліцензії на мовлення

На засіданні 13 травня 2009 року Національна рада відмовила ТОВ „Телерадіокомпанія „Радіо-Ера”, м. Київ, у видачі ліцензії на мовлення з використанням першого та другого каналів проводового мовлення.

Телерадіокомпанія „Радіо-Ера” не отримала ліцензії на мовлення

На засіданні 13 травня 2009 року Національна рада відмовила ТОВ „Телерадіокомпанія „Радіо-Ера”, м. Київ, у видачі ліцензії на мовлення з використанням першого та другого каналів проводового мовлення.

Як пояснив на сьогоднішньому брифінгу перший заступник голови Національної ради Андрій Мирошніченко, вирішення питання про видачу ліцензії на мовлення  телекомпанії „Радіо-Ера” можливе за умови погодження використання зазначених у заяві відрізків часу мовлення з Національною радіокомпанією України та ВАТ „Укртелеком”.

        Відповідаючи на запитання  журналістів про передачі „Голосу Росії”, які звучали в ефірі „Радіо-Ера”, Андрій Мирошніченко сказав, що Національна рада проведе позапланову перевірку телекомпанії для з’ясування обставин, на яких умовах транслювалися ці передачі.

        Член Національної ради Тетяна Лебедєва уточнила, що ретрансляція іноземних передач є звичною практикою у мовленні вітчизняних компаній і регуляторний орган не має до цих телерадіоорганізацій жодних претензій, якщо така діяльність обумовлена в ліцензії ТРО. Телерадіокомпанії, які ретранслюють іноземні передачі без відповідного запису у програмній концепції, повинні привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео