12 Июл 2019, 06:34

Сухі сніданки Start провели редизайн упаковки, щоб наздогнати аудиторію

На зміни наважилися після досліджень. Маркетологи виявили, що стара упаковка підходила дітям 5-7 років, а продукт орієнтується на аудиторію 8-12 років. Тож належало осучаснити персонажів, змінити шрифти, попрацювати над композицією та кольорами. Все, щоб залишитися впізнаваними і при цьому виглядати актуально для складної аудиторії між дитинством і підлітковим віком. Трансформаціями займалося агентство dozen.

Занадто дитяче враження створювали бренд-герої, що нагадували мультики для наймолодших. В процесі редизайну кожному з трьох персонажів продумали характер, уподобання, зовнішній вигляд. Усього створили 15 образів, обравши актуальну для дітей 3д-стилістику. Лев став екстремалом, що обирає динамічні розваги. Зебра — модною штучкою, яка любить проводити час в компанії друзів. Коала — спокійною інтровертною натурою. Разом з ілюстратокою Анною Кулаковською промалювали їх до найменших деталей — щоб зовнішній вигляд відповідав дитячим уявленням про моду.

Для підкреслення динаміки героїв та більш гармонійної композиції тло зробили мінімалістичним, прибравши зайві деталі. Назви SKU запропонували в стилістиці стікерів і осучаснили шрифт. Ретельно попрацювали також над зворотнім боком упаковки. Традиційні для продукту ігри зробили більш цікавими для аудиторії. Правила тепер розповідають персонажі, а сюжети ігор відповідають їхнім характерам.

«Масштабний редизайн Start потребував роботи над кожною деталлю. Ілюстрації, ігри, шрифти, узгодження кольорів, зміна тла, історія кожного сюжету — проект став співпрацею команди Start, нашого агентства та багатьох досвідчених колег», — розповідає директор dozen Максим Лесняк.

Продукт з оновленим дизайном вже на полицях, отримує позитивні відгуки, діти його впізнають та радіють апгрейду.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео