29 Окт 2007, 12:28

«Студія «1+1» образилася на «Укртелефільм»

«Студія «1+1» образилася на «Укртелефільм»

25 жовтня Господарчий суд міста Києва прийняв рішення у справі за позовом колективу студії «Укртелефільм». Як повідомляють представники позивача, рішення було ухвалене на їхню користь. Після того, як 12 жовтня Державний комітет телебачення і радіомовлення подав апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду, яке було прийняте на користь колективу «Укртелефільму», працівників студії не пускають на її територію.
 
Однією з причин позову до господарчого суду вони називають те, що генеральний директор студії «Укртелефільм» Ігор Кошара попросив телеканал «1+1» звільнити знімальний майданчик студії, аби передати його каналу «Україна». Канал «1+1», який, за словами колективу студії, є давнім партнером «Укртелефільму», був вимушений залишити павільйон площею 700 квадратних метрів, де знімався проект «Судові справи». Тепер у цьому павільйоні знімають ток-шоу каналу «Україна» «Дуель». Унаслідок цього, за словами опонентів Ігоря Кошари, надходження від роботи у студійних павільйонах знизились удвічі.
 
Тим часом, як повідомляють працівники «Укртелефільму» з посиланням на заступника гендиректора студії, Ігор Кошара складає ліквідаційний баланс підприємства.
 
«ТК» сподівається з’ясувати позицію сторони Держтелерадіо найближчим часом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео