11 Апр 2008, 13:44

СТБ завершує кастинг проекту «Танцюють усі!»

У ці вихідні український телеканал СТБ завершує кастинг для національного телепроекту "Танцюють усі!".

СТБ завершує кастинг проекту «Танцюють усі!»

У ці вихідні український телеканал СТБ завершує кастинг для національного телепроекту "Танцюють усі!", який має визначити найкращого танцюриста України.
 

У конкурсі "Танцюють усі!" можуть брати участь представники всіх напрямків танцювальних стилів і змагатися за звання найкращого танцюриста України.

 

Танцюють усі! – формат шоу SoYouThinkYouCanDance? (Гадаєш, ти вмієш танцювати?) британської компанії RDF.

 

Із тисячі претендентів, які прийшли на кастинг буде відібрано 150 найкращих кандидатів. Упродовж тижня свого перебування в Ялті 150 конкурсантів, яких відберуть організатори, будуть працювати з найкращими хореографами, за результатами цієї роботи буде відібрано 20 чоловік.

 

Як конкурсанти змагатимуться за право називатися найкращим танцюристом країни, можна буде спостерігати в прямому ефірі СТБ на початку нового сезону на телеканалі восени цього року. Глядачі також познайомляться з життям 20 фіналістів, побачать тренування і репетиції.

  

Переможець конкурсу одержить грошову винагороду в розмірі 250 000 грн. Відбіркові тури вже пройшли у всіх великих містах України. 12-13 квітня кастинг відбудеться в Києві за адресою вул.Гарматна, 26/2. Палац культури Росток, з 10:00 до 20:00.

 

Дотепер найвідомішим танцювальним телепроектом на українському ТВ були Танці з зірками на телеканалі "1+1", під час якого своє уміння танцювати демонстрували зіркові пари і професійні танцівники.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео