21 Окт 2009, 07:07

Стартує конкурс серед українських блоґів — Best Ukrainian Blog Awards 2009 (BUBA 2009)

12 жовтня розпочинається найважливіша та найочікуваніша подія української блоґосфери – конкурс на найкращий український блоґ BUBA 2009. Конкурс відбуватиметься вже другий рік поспіль. Він має на меті виявити найякісніші та найпопулярніші українські блоґ

Стартує конкурс серед українських блоґів — Best Ukrainian Blog Awards 2009 (BUBA 2009)

Переможці конкурсу визначатимуться у п'яти номінаціях: персональний, тематичний, корпоративний, мікроблоґ та спільнота. Також передбачено спеціальні номінації:

  • made in Ukraine — блоґи, які створюються українцями, але які читають переважно за кордоном,
  • вибір експертів,
  • блог читацьких симпатій,
  • прорив 2009 — блоґи, які стартували після минулого конкурсу BUBA 2008
  • перспективний — блоґи молодих авторів віком до 18 років.

Генеральним партнером конкурсу виступає компанія «Київстар». «Блогосфера — цікаве явище сучасності, місце, де обмінюються думками мільйони яскравих особистостей. Мета Best Ukrainian Blog Awards 2009 — виявити найкращих українських блоґерів та привернути увагу до їх діяльності. «Київстар», як оператор мобільного інтернету, підтримує розвиток української блоґосфери та бажає успіхів  усім учасникам конкурсу!», — відзначив Віталій Ворожбит, директор з управління та розвитку нових продуктів «Київстар».

До участі у конкурсі запрошуються блоґи, орієнтовані в першу чергу на українську аудиторію. В конкурсі можуть брати участь блоґи, які виконують хоча б одну із наступних умов: більше половини відвідувачів блоґа із України; тематика блоґа стосується України; більше 50% матеріалів написані українською мовою.

З 12 до 26 жовтня кожен охочий може зареєструвати власний або улюблений блоґ на сторінці конкурсу http://mediacamp.org.ua/buba — тільки зареєстровані блоґи візьмуть участь у відкритому голосуванні, яке визначить найкращих блоґерів України.  У кожній категорії буде визначено 5 фіналістів, а переможців оберуть на закритому голосуванні незалежні експерти.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті конференції MediaCamp Kyiv 2009 (http://mediacamp.org.ua), яка присвячена розвитку сучасних мас-медіа і в рамках якої проводиться конкурс.

 

Офіційні організатори конференції MediaCamp Kyiv 2009 та Конкурсу українських блоґів BUBA 2009 — громадська організація «Інтернет Ініціативи» (http://internetinitiatives.org/uk/projects), яка виступала організатором Blogcamp CEE 2008 і ряду інших баркемпів, а також міжнародна ГО «Інтерньюз Україна» (http://www.internews.ua/), яка допомагала в організації першого Blogcamp CIS & Baltics 2007 і нині впроваджує проект з розвитку нових медіа MediaNext. До ініціативної групи увійшли представники цих організацій, а також експерти медіаринку.

 

 

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Артур Оруджалієв (Best Ukrainian Blog Awards 2009) 8 067 238 08 34,

Кирило Терещенко (прес-центр) 8 067 758 06 29,

Ярослав Федорак (он-лайн ЗМІ) 8 067 502 95 84,

 

Партнери конференції:

Генеральний партнер Best Ukrainian Blog Awards 2009 — компанія „Київстар".

Платиновий спонсор MediaCamp Kyiv 2009 — Браузер Internet Explorer 8.

Приміщення надає i·Klass.

PR-підтримка події — Brandcom.

Інформаційні партнери — Marketing Media, Укрінформ, День, Finance.UA, ЛІГАБізнесІнформ, Галицькі контракти, Sostav.ua, PRweb, ITC.ua, Фокус, Эксперт, Дебет-Кредит, Сейчас, ТРК Київ.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео