07 Авг 2007, 12:17

Співробітники газети «Без цензури» зазирнули в очі «Нашій Україні»

Співробітники газети «Без цензури» зазирнули в очі «Нашій Україні»

Керівництво «Нашої України» надало Медіа-профспілці гарантії, що погасить усю суму боргу працівникам газети «Без цензури» до кінця тижня. Про це співробітники апарату партії повідомили голові Київської незалежної Медіа-профспілки Михайлині Скорик, члену комітету профспілки Кирилу Хорошилову і голові осередку Медіа-профспілки у тижневику «Без цензури» Юці Гавриловій, повідомляє прес-служба Медіа-профспілки.

Як повідомляється, сторони домовилися про проведення завтра, 8 серпня, переговорів з приводу уточнення суми боргу і подальшої долі газети. Окрім того, керівник штабу блоку «Наша Україна» – «Народна самооборона» і голова секретаріату Президента Віктор Балога виявив готовність зустрітися і обговорити ситуацію у «Без цензури» сьогодні.

«Це є партійна газета. Якщо є проблеми, я готовий сьогодні в 3 години прийняти в адміністрації,» – сказав він. При цьому звертаючись до свого прес-секретаря Юлії Єршової, він додав: «Газету «Без цензури» сьогодні до мене. І профспілку». Після цих переговорів колектив редакції тижневика погодився не розгортати пікет перед об’єднавчим з’їздом блоку НУНС.

Але у випадку, якщо домовленість не буде формалізована і борги не будуть погашені, Медіа-профспілка обіцяє продовжувати публічні акції протесту.

агадаємо, журналісти «Без цензури» третій місяць
не отримують заробітної плати та гонорарів. Керівництво та засновники газети відмовлялися оприлюднити інформацію щодо подальшої долі газети і повідомити колективу, коли виплатять гроші.

Засновником видання є ТОВ «Українські медіа-ресурси», яке створили представники ГО «Наша Україна».Расскажите друзьям про новость

Новое видео