12 Фев 2008, 08:55

«Селянська правда від Івана Бокого» вийде 1 квітня

«Селянська правда від Івана Бокого» вийде 1 квітня

Газета «Селянська правда від Івана Бокого» виходитиме з 1 квітня цього року. Про це розповів заступник головного редактора Олександр Василенко. Головним редактором газети призначено поета й публіциста Михайла Шевченка. Наразі колектив ще формується, готується пілотний номер, який вийде орієнтовно за 2 тижні.

У Мін’юсті нову газету зареєстровано 12 жовтня 2007 року. Місяць потому у складі Політвиконкому СПУ Іван Бокий уже був уже зазначений як шеф-редактор газети «Селянська правда від Івана Бокого». «Укрпошта» вже розпочала передплатну кампанію на нове видання. Вартість передплати на місяць становить 6 гривень 30 копійок.

 
Іван Бокий декларує власну «Правду» як «непартійну за статусом, але соціалістичну за духом». Рішення про випуск газети «Селянська правда» Іван Бокий прийняв після заборони газети «Сільські вісті від Івана Бокого», яка виходила великим тиражем під час виборчої кампанії.

«Газета виходитиме тричі на тиждень: у вівторок, четвер і п’ятницю, – повідомляє Олександр Василенко. – П’ятничний номер, можливо, буде більшим за обсягом. Проте конкретніше говорити про розширення формату можна лише з другого півріччя – це зараз не на часі. Наклад залежатиме від кількості передплатників. Передплата на газету вже є».

Також «ТК» стало відомо, що в рамках піар-кампанії «Селянської правди» заплановано рекламний ролик в ефірі телепрограми із сільськогосподарської тематики. Ролик нині на стадії написання сценарію.Расскажите друзьям про новость

Новое видео