17 Авг 2021, 15:30

Ролик-маніфест з компаніями-резидентами UNIT.City

Екосистема UNIT.City складається з трьох взаємопідсилюючих компонентів — талантів, стартапів та великого бізнесу. Завдяки їхній взаємодії в інноваційному парку створюється унікальне ком’юніті, об’єднане принципами взаємовигідного партнерства та спільною культурою творення.

Саме ком’юніті робить UNIT.City настільки особливим, самобутнім проєктом, тож цю особливість команда інноваційного парку і використала у своїй новій рекламній кампанії.

В якості бренд-амбасадорів були запрошені компанії-резиденти парку. За сценарієм 11 окремих героїв оголошують маніфести своєї бізнес-діяльності, а інноваційний парк виконує роль місця, яке створює умови для їх втілення в життя.  

Головна мета кампанії — підвищити впізнаваність бренду UNIT.City як центра інновацій і точки входу в Україну для інвесторів, партнерів і нових технологій з будь-якої точки світу. 

Інноваційний парк UNIT.City налічує 110 компаній-резидентів, понад 3000 робочих місць, більше 900 студентів та 420 івентів на рік. Це про ідеї та їх втілення в життя. Екосистема, де можна зростати, виходити на нові рівні і досягати будь-яких цілей. І ніхто не зможе розповісти про нашу суть краще, ніж резиденти, які з нами щодня. Працюють, створюють нові зв’язки, партнерства і проривні продукти
Артем Бойко
СМО UNIT.City

За реалізацію проєкту взялась команда креативної агенції Mate. Вони сформували загальну структуру, концепт та постпродакшн.

Головним викликом було поєднати в собі 11 окремих історій абсолютно різних компаній-резидентів парку та розказати про їх діяльність простими словами, але з нестандартним екзекьюшеном. Вважаю, що це нам вдалося.
Олексій Тертишник
арт-директор креативної агенції Mate

Участь у зйомках взяли наступні резиденти UNIT.City: BBDO Ukraine, Delfast, Bolt, Innovation DTEK, FabLab Fabricator, Forbes, TripmyDream, PEDAN BURO, Robota.ua, Robotec і Sensorama Lab.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео