27 Авг 2009, 06:58

Рішення АМКУ не вплине на ціну кабельного телебачення

Антимонопольний комітет України рекомендував Національній комісії з питань регулювання зв'язку України розробити Порядок формування тарифів на послуги кабельного ТБ

Рішення АМКУ не вплине на ціну кабельного телебачення

Антимонопольний комітет України рекомендував Національній комісії з питань регулювання зв'язку України розробити Порядок формування тарифів на послуги доступу до кабельної каналізації електрозв'язку, повідомляє "Телекритика" з посиланням на прес-службу АМКУ.

На думку комітету, відсутність єдиного механізму формування тарифів на послугу доступу до кабельної каналізації електрозв'язку може призвести до зловживання монопольним становищем з боку суб'єктів господарювання при взаємоз'єднанні телекомунікаційних мереж. Зокрема, до встановлення операторами телекомунікацій економічно необґрунтованої плати за послугу доступу до кабельної каналізації електрозв'язку.

«Антимонопольний комітет послідовно продовжує політику наведення правопорядку щодо ціноутворення на товари і послуги, що надаються монопольними утвореннями. Розроблення регулятором галузі порядку формування тарифів доступу до кабельної каналізації електрозв'язку є актуальним у зв'язку з гостротою цього питання для суб'єктів телекомунікаційного ринку», — наголосив в. о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.

Нагадаємо, що затверджений НКРЗ Порядок доступу до кабельної каналізації електрозв'язку №1607 від 23.07.2009 р. передбачає, що власники кабельної каналізації електрозв'язку встановлюють щомісячну плату за її використання замовниками на договірних засадах, виходячи з собівартості робіт та з урахуванням прибутку.

Тимчасом провайдери програмної послуги, які користуються кабельною каналізацією електрозв'язку, вважають, що розробка документу навряд чи вплине на вже підвищену вартість доступу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео