18 Янв 2008, 09:26

Побачив світ новий сервіс блогів «Української правди»

Побачив світ новий сервіс блогів «Української правди»

Першим проектом, який запустила дочірня компанія «Агори» в Україні, стала платформа блогів. Повідомлення про це поширив сьогодні партнер компанії – видання «Українська правда».

 

Як повідомляється, Blox.com.ua запроектовано як платформу, де будуть створюватися якісні та цікаві тематичні блоги. Користувачі можуть вести блоги, публікувати в них графічні елементи і відео-файли, мають безкоштовний доступ до розширеного текстового редактора та бази шаблонів, а також можливість розміщувати рекламу в блогах.

 

Інтерфейс сервісу доступний чотирьома мовами: українською, російською, польською та англійською; нові користувачі можуть створювати блоги, отримавши запрошення від тих, хто вже користується сервісом. Найцікавіші блоги платформи будуть просуватися у співпраці з «Українською правдою».

 

Blox.com.ua – це українська версія популярного польського сервісу Blox.pl. Польську платформу щомісяця відвідує понад два мільйони користувачів (Мегапанель PBI/Gemius, жовтень 2007 р.), а опубліковані на ній блоги вважаються найбільш впливовими та значущими у польській блогосфері.

 

«Агору Україна» створено в травні 2007 р. компанією Agora SA. До сфери діяльності української компанії належить видавнича та Інтернет-діяльність на території України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео