15 Фев 2022, 15:55

Організатори преміїї «Оскар» проведуть голосування глядачів за кращий фільм року

Американська кіноакадемія, яка вручає премію «Оскар», оголосила, що співпрацює з Twitter, щоб провести голосування глядачів за найкращий фільм року.

Любителі кіно можуть використати хештег #OscarsFanFavorite, щоб віддати свій голос. Голосування триватиме до 3 березня, а фільм, який має найбільшу кількість голосів, буде представлений під час телепередачі ABC 27 березня.

Крім того, голосування фанатів послужить розіграшем, в якому три переможці вирушать до Лос-Анджелеса в 2023 році, щоб виступити ведучими під час вручення нагород наступного року.

Ще один розіграш проводитиметься з хештегом #OscarsCheerMoment, який дозволить фанатам вибрати свої улюблені сцени з фільмів 2021 року, які будуть представлені під час церемоніїї. П’ять виборців отримають призовий пакет, що включає безкоштовні квитки у кіно на рік та стримінгові підписки. Голосування шанувальників не принесе Оскара фільму-переможцю.

Таким чином, Оскар намагається знайти нові способи змусити людей налаштуватися, особливо після пандемії COVID-19 та відсутності інтересу до номінантів, що призвело до падіння рейтингів більш ніж на 50% минулого року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео