02 Июн 2009, 14:30

НТКУ вирішила боротися з піратством на Першому

Президент Національної телекомпанії України Василь Ілащук підписав наказ про використання ліцензійних музичних творів для програм власного виробництва, повідомляє прес-служба Першого національного.

НТКУ вирішила боротися з піратством на Першому

Президент Національної телекомпанії України Василь Ілащук підписав наказ про використання ліцензійних музичних творів для програм власного виробництва, повідомляє "Телекритика" з посиланням на  прес-службу Першого національного.

Наказ має на меті забезпечити вимоги законодавства щодо авторських та суміжних прав та привести роботу НТКУ у відповідність до європейських стандартів. Керівництво НТКУ таким чином хоче захистити телекомпанію від судових позовів.

«Ми підписали угоду з представництвом Focus music в Україні. Сьогодні це єдина компанія, яка має своє представництво на території України. Її послугами користуються такі відомі світові телевізійні компаній, як Бі-бі-сі, CNN, Discоvery Chanel, MTV, NBC», — зазначає віце-президент НТКУ Андрій Чернюк.

За його словами, НТКУ має право на 12 тисяч ліцензійних музичних творів і може їх використовувати у створенні телепрограм, заставок, художніх і документальних фільмів власного виробництва й інших телевізійних продуктів.

Наказом також урегульовано використання музики вітчизняних авторів. «З кожним вітчизняним виконавцем ми підписуємо договір про право використання їхніх пісень в ефірі Першого національного. Тобто ми виплачуємо їм грошову винагороду, або правовласники у письмовій формі пишуть нам дозвіл на передачу використання музики на безоплатній основі», — каже пан Чернюк. Він так зауважує, що використання неліцензійної музики в нашій країні є гострою проблемою.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео