29 Июл 2021, 16:01

Новий «Сільпо» присвячено Петриківському розпису

У м. Кам’янське Дніпропетровської області на проспекті Шевченка, 9 (ЦУМ) відкрито новий дизайнерський «Сільпо». Магазин присвячено Петриківському розпису ― мистецтву, яке зародилося неподалік від цієї місцевості та внесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Петриківський розпис прикрашає стіни й колони магазину, традиційні тарілки і навіть тарілки НЛО. Щоб зберегти автентичність візерунків і душевну пластичність знакової мови, 1352 м2 торгового залу художники розписували вручну. До композиційної оркестровки національного орнаменту митці додали історію продуктів. Стелю декоровано плетеними кошиками та глечиками з кераміки, виготовленими ручним способом спеціально для кам’янського «Сільпо». 

З особливостей асортименту ― багатий рибний відділ із рибою власного гарячого копчення та соління, живою рибою і послугами її очищення, відділ з екзотичними овочами і фруктами, соки фреш, гриль, суші та піца, що готується в печі, розписаній за петриківськими традиціями.

У найближчих планах ― запуск власного сервісу доставки страв «Сільпо» Resto. Для цього на базі нового магазину буде працювати dark kitchen. 

До послуг Гостей ― 6 класичних кас, 6 самокас, 2 тютюнові каси, каса доставки та окрема каса кавового бутика. Лайтбокси на кожній із них прикрашено Петриківським розписом. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео