21 Май 2007, 13:46

Новий номер «Вечірки» без участі журналістів зверстали в приміщенні газети «Хрещатик»

Новий номер «Вечірки» без участі журналістів зверстали в приміщенні газети «Хрещатик»

21 травня 2007 року члени колективу «Вечірнього Києва», прийшовши зранку на роботу, були шоковані побаченим. У пятницю 18 травня з редакції «Вечірки» почали вивозити компютери та сервер. За свідченнями очевидців, цей процес продовжувався до 23-ї години. Сьогодні ж працівники «Вечірки» побачили, що крім комп’ютерної техніки вивезено ще й меблі. Вони викликали міліцію, було складено протокол. 

До приміщення газети «Хрещатик» поїхали працювати коректори, літредактор та верстальники з «Вечірки». Основний колектив залишається у приміщенні «Вечірнього Києва». Найжахливішим вони вважають те, що їхню рідну газету роблять без них. 

Члени колективу провели збори, на яких вирішили висловити недовіру новому в.о. головного редактору Роману Костриці. Також вони проводять консультації з юристами. Боротьба вечірківців за свої права і за свою газету (яку відібрали звичайнісінькими рейдерськими методами) ускладнюється тим, що їхнє «керівництво» з КМДА не дає письмових розпоряджень. Але в активі членів колективу є аудіозапис, на якому Тетяна Васильєва забороняє їм розповідати іншим ЗМІ про все, що відбувається у «Вечірньому Києві».

Крім того, наказ нового в.о. головного редактора про перевезення матеріальних цінностей не підписаний головним бухгалтером газети. Колектив готує лист-звернення до Президента України, уряду, уповноваженого з прав людини тощо.

За нашою інформацією, газету «Вечірній Київ» хочуть зробити безкоштовною. Наступний номер планують надрукувати накладом 40 тисяч примірників (останні тиражі «Вечірки» – близько 10 тисяч).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео