09 Апр 2008, 08:05

Нацраду перевіряє Генеральна прокуратура України

Нацраду перевіряє Генеральна прокуратура України

Триває перевірка Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Генеральною прокуратурою України. Про це  повідомили в прес-службі ГПУ.
 
Інформацію, що перевірку було розпочато за результатами конкурсу на розподіл місць у цифровому мультиплексі МХ-4, який залишив багато невдоволених серед провідних гравців телеринку, в ГПУ не підтвердили. Натомість повідомили, що підставою для перевірки стало доручення Президента Віктора Ющенка, яке пролунало в процесі розгляду питання інформаційної безпеки на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 21 квітня. 
 
Цю інформацію підтвердив і голова Нацради Віталій Шевченко: «Перевірка пов’язана із розглядом на РНБОУ питання про інформаційну безпеку. В своїй доповіді я називав факти, на які варто реагувати. Зокрема, проблеми з діяльністю провайдерів програмної послуги (ліцензування і пакетування), фінансуванням процесу запровадження цифри, в тому числі й не використаних в 2006-му році 10 млн. грн… Ми вітаємо цю перевірку і задоволені, що нас перевіряють».
 
Припущення про те, що перевірка пов’язана із конкурсом на цифрове мовлення у мультиплексі МХ-4, голова Нацради категорично спростував. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео