25 Июн 2008, 06:22

На «КРТ» буде реклама

Телеканал «Київська Русь телебачення» підписала контракт на рекламне обслуговування із рекламною агенцією «Бренд-хауз»

На «КРТ» буде реклама

З 1 травня телеканал «Київська Русь телебачення» підписала контракт на рекламне обслуговування із рекламною агенцією «Бренд-хауз». До цього канал позиціонувався як безрекламний.

Як пояснив «ТК» директор каналу Валерій Межинський, мета і реклами, і телемагазинів, які йдуть на каналі від вересня 2007-го, «не так заробити, як доповнити інвесторські вливання».

Проте реклама на каналі – обмежена. «У нас немає реклами алкоголю. Ніякої. Навіть реклами пива. З точки зору бізнесової ми, може, не дуже гарно чинимо. Якщо вже виходити на цей ринок і починати грати по його правилах, то, мабуть, там не повинно бути якихось гальм або обмежень. Але ми не можемо собі цього дозволити», — коментує пан Межинський. Причиною є загальногуманітарна спрямованість програм каналу.

Георгій Іванов, директор «Бренд-хауз» підтвердив «Телекритиці», що з 1 травня агенція продає рекламу на каналі «КРТ». Угоду підписано до кінця 2008 року. Орієнтовна вартість обслуговування каналу близько 2 млн. грн

Цифру доходів за перший місяць співпраці пан Іванов не назвав. Проте зазначив, що обмеження щодо контенту часом зумовлюють комерційні втрати: приміром, канал відмовився розміщати рекламний ролик концерту Ленні Кравітца, через те, що генеральним спонсором заходу є горілка «Немирів». Втрати від такої угоди оцінюються приблизно в 30 тис. доларів.

«Бренд-хауз» тільки розпочав працювати на ринку продажів телереклами. Роботу з нішевими мовниками в агенції вважають перспективною і вивчають можливості залучення на обслуговування інших мовників.
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео