27 Авг 2021, 16:25

На колесі оберту покажуть аудіоспектакль про життя українців за 30 років незалежності

27-29 серпня оглядове колесо на Подолі перетвориться на «Колесо Історій», де покажуть унікальний аудіоспектакль про життя українців. Кожна із 30 кабінок на колесі пропонує відвідувачам подорож у певний рік з історії України. Через QR-код можна послухати аудіоп’єси, в яких економічні, політичні та культурні факти оживають у сценах із реального життя українців. 

Проєкт ініціював банк ПУМБ до святкування 30-ї річниці Незалежності України та 30-річчя заснування банку. Аудіоспекталь «Колесо Історій» не є класичним освітнім чи історичним проєктом. Його головна мета — передати атмосферу певного року, озирнутися на пройдений шлях, щоб надихнутися на нові перспективи. 

Факти з економічного та соціально-культурного життя українців, навколо яких будуються ігрові сцени, ретельно збирала та перевіряла команда проєкту. Група сценаристів-радійників працювала над сюжетами, а ролі озвучували професійні диктори-актори дубляжу.

“Доводилося часто перевтілювалися у різних персонажів, і це спонукало пригадати власні історії. Я пам’ятаю свої підліткові 90-ті, ці гроші з купою нулів. Певний час ми вчотирьох жили на 37 гривень бабусиної пенсії. Роботи не було. Пам’ятаю ці розмови з кухні “як бути далі” або як мені під легку весняну куртку підшивали шубу, щоб зробити з неї зимову. Це важливо знати та пам’ятати. Це наша історія, подобається вона нам чи ні. Проєкт “Колесо історій” дає шанс зануритися у цілу низку подібних життєвих сюжетів, пригадати власні та відчути той шлях, який українці пройшли за часи незалежності”,ділиться актриса озвучування та дубляжу Ната Романько.

Аудіоп’єси перенесуть слухачів в університетський лекторій, на галасливий ринок чи до затишної кімнати, де зібралися друзі десь у далеких 90-х або 2000-х. Дехто почує дзижчання коліс легендарної «кравчучки», для когось пролунає перший в Україні дзвінок мобільного, а комусь пощастить опинитися на злітній смузі українського літака «Мрія», що є найбільшим у світі. 
Послухати всі 30 аудіоп’єс «Колеса Історій» можна буде і поза межами колеса на сторінці проєкту

Расскажите друзьям про новость

Новое видео