09 Окт 2007, 08:52

Микола Княжицький та Віталій Портніков залишають «МедіаДім»

Микола Княжицький та Віталій Портніков залишають «МедіаДім»

Микола Княжицький, президент холдингу «МедіаДім» і голова правління каналу «Тоніс», та  Віталій Портніков, головний редактор холдингу та «Газети 24», звільнилися із займаних посад, повідомляє «Телекритика».

У відкритому листі до співробітників «Газети 24» Віталій Портніков звинуватив власника холдингу – голову Партії зелених Володимира Костеріна – у політичній цензурі. «На жаль, я був свідком частини цих подій, тому сьогодні написав заяву про звільнення з посади голови правління каналу „Тоніс”. Справді, чинився тиск на редакцію і були намагання встановити цензуру, тому в мене немає в цій ситуації іншого виходу», — повідомив Микола Княжицький.

Пан Княжицький повідомив, що, оскільки є співзасновником «Газети 24», то має намір продовжити співпрацю з Віталієм Портниковим і разом із «фактично тим самим колективом» випускатиме її надалі. «Чи це буде ця сама газета, чи вона матиме іншу назву, але за формою газета буде та сама», — сказав він, а на запитання, чи колектив газети піде разом із ними, відповів, що «в газеті працює дуже багато людей, але більшість чесних людей нас підтримує».

Тим часом, як виявилося, Володимир Костерін може навіть не знати про те, що Княжицький і Портніков залишають його холдинг. «Я дуже довго намагався з ним зв’язатись, він за кордном, завтра повертається. Я не знаю, чи він взагалі знає про наші заяви», — сказав Микола Княжицький.Расскажите друзьям про новость

Новое видео