20 Июн 2008, 15:10

MARSMEDIA виступило організатором премії «Асклепій «

Вже у грудні громадяни України отримають перелік 100 кращих лікарів та закладів охорони здоров’я

MARSMEDIA виступило організатором премії «Асклепій «

Вже у грудні громадяни України отримають підказку професіоналів – перелік 100 кращих лікарів та закладів охорони здоров’я, складений за результатами опитування працівників сфери охорони здоров’я.

 

Про це заявив на прес-конференції з нагоди старту Національної медичної премій «Асклепій» Сергій Сошинський, директор ПМРА MARSMEDIA.

 

В Україні стартував національний проект надзвичайного суспільного значення – Національна Медична Премія «Асклепій». Її організатором виступила Перше Медичне Рекламне Агентство MARSMEDIA, яке співпрацює в цьому напрямку із Міністерством Охорони Здоров’я України.

 

Ця подія має на меті:

          Підняти на належний рівень в українському суспільстві авторитет та повагу до професії Лікаря;

          Скласти перелік кращих лікарів, клінік, лабораторій та установ, що надають медичні послуги в національному масштабі, для усіх регіонів країни без виключення.

 

Місія проекту:

Зміцнення здоров’я нації, шляхом сприяння розвитку своєчасної діагностики та високого рівня лікування, що призначається.

 

Необхідність існування такого професійного рейтингу відзначає навіть Світовий Банк – як національного проекту, в ході якого будуть визначені кращі лікарі та клініки, та, відповідно, буде заохочена краща практика надання послуг та ведення цього соціально важливого сегменту економіки.

 

Саме тому ідея створення Національної Медичної Премії «Асклепій» була з розумінням та зацікавленістю сприйнята з боку Міністерства Охорони Здоров’я України.

 

Відзначення кращих лікарів та клінік сприятиме їх популяризації як фахівців найвищого рівня, незалежно від того де вони працюють – у безкоштовній медицині чи у приватній клініці. І, отже, допоможе споживачам медичних послуг робити виважений вибір місця лікування.

 

«Ми врахували досвід подібних професійних заходів, що проводяться у світі для лікарів, та розробили таку методику проведення, яка, впевнені, задовольнить українських фахівців, – розповідає Сергій Сошинський, директор ПМРА MARSMEDIA. – Вже до кінця 2008 року буде складено рейтинг лідерів серед лікарів та медичних закладів галузі — «ТОП 100 в медицині». Під час проведення другого туру Премії професійне журі та усі небайдужі українці визначать переможців у різних категоріях, обираючи їх серед учасників рейтингу «ТОП 100 в медицині» та серед інших номінантів Премії».

 

«Компанія Actavis підтримує цей проект тому, що його реалізація сприятиме підвищенню статусу українського лікаря у суспільстві та зростанню його професійного рівня. Це, в свою чергу, призведе до підвищенню вимог населення до якості життя та буде стимулювати розвиток фармацевтики», — зазначила Олена Висоцька, маркетинг та PR координатор фармацевтичної компанії Actavis, спонсора рейтингу «ТОП 100 в медицині»
 
Асклепій, греч. (лат. Ескулап) — син бога Аполлона та Короніди. Під керівництвом кентавра Хірона, Асклепій навчився врачуванню і здобув визнання як лікар,  у стародавній  Греції та Римській імперії.
 
Клятва Гіппократа починається словами: «Клянусь Аполлоном – лікарем, Асклепієм, Гігією, Панацеєю та всіма богами і богинями, беручи їх у свідки, виконувати чесно, відповідно моїм силам та моєму розумінню, таку присягу…»
Перше Медичне Рекламне Агентство MARSMEDIA створено у 2001 році з метою забезпечення етичної та професійної роботи в галузі медичної реклами та маркетингу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео