24 Апр 2007, 07:02

Максим Павленко йде з посади генерального директора журналу «Профіль»

Максим Павленко йде з посади генерального директора журналу «Профіль»

Генеральний директор видавничого дому "Профіт прес" Максим Павленко йде з посади керівника проекту "Профіль-Україна". Джерела ІМІ пов"язують цей факт із близьким продажем журналу, про який, за нашою інформацією, нині ведуться активні переговори.

Імовріно, найближчими днями буде завершено допродажну підготовку видавничого дому "Профіт прес" та буде оголошено про заміну власників, — вказують джерела ІМІ. Трохи раніше за Павленка ВД "Профіт прес" покинув його головний редактор Віктор Сльозко, який повернувся на посаду віце-президента консалтингової кампанії "Статський радник".

В інтерв"ю ІМІ пан Павленко підтвердив свій намір піти цими днями з проекту "Профіль-Україна", а напочатку травня — з посади гендиректора видавничого дому. Як і пан Сльозко, Максим Павленко повертається до консалтінгової кампанії "Статський радник".

"Я переконаний, що всі проекти ВД "Профіт прес" будуть вдало розвиватися, — сказав Павленко. — Журналом "Профіль" керуватиме вправний фахівець Альбіна Трубенкова, журналами "«Антиквар» и «Commercial Real Estate UA» — чудовий професіонал Наталя Барська. Обидві здатні як ставити нові завдання, так і підбирати під ці завдання команду."

До роботи в "Профіт Прес" пан Павленко працював в агентствах Інтерфакс-Україна та DPA (Німеччина). У 2000 році став одним із керівників газети "Київський телеграф", пізніше очолював інформаційно-видавничу групу "Телеграф", заснував консалтингову кампанію "Статський радник", брав участь у інших проектах.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео