21 Янв 2008, 14:46

Максим Лазебник зробить програму про рекламу на ТРК «Київ»

Максим Лазебник зробить програму про рекламу на ТРК «Київ»

Виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції Максим Лазебник планує зробити програму про рекламу на ТРК «Київ».

 

Про це повідомив сам Максим Лазебник. За його словами, ці плани мають бути реалізовані у межах співробітництва Всеукраїнської рекламної коаліції та Київського медіа холдингу. Ці структури підписують  меморандум про співпрацю, а Максим Лазебник стане редактором рубрики медіа у цих ЗМІ.

 

«У нас є низка спільних проектів у рамках тих заходів, які робить Київський медіа холдинг чи Всеукраїнська рекламна коаліція Особисто я хотів би зробити хорошу телевізійну програму про рекламу. Ці плани у мене були ще з 2001-2002 року, тоді навіть ми зняли два пілоти. Були попередні домовленості з різними телеканалами. Але вони не закінчились створенням реальної програми», — зазначив Максим Лазебник.

 

За його словами, найбільшими труднощами для створення подібної програми  є визначення її формату: «Якщо ми починаємо робити передачу для  професіоналів, то вона не має масової аудиторії, а якщо орієнтуємось на широку аудиторію, то маємо робити популярну програму зі смішними роликами, на кшталт «Я завжди з собою беру відеокамеру», і вона не буде цікавою професійним рекламістам. На цьому роздоріжжі завжди наші плани закінчувались. Робити не рейтингову програму не цікаво телебаченню, а робити масову  не цікаво коаліції, бо це не відповідає її завданням».

 

Пан Лазебник не обіцяє, що нова програма з’явиться в ефірі ТРК «Київ» «вже завтра», оскільки поки вона існує лише на рівні ідеї, однак наголошує на тому, що у телеканалу є бажання та технічні ресурси для цього проекту.

 

Співпрацю з Київським медіа холдингом виконавчий директор Всеукраїнської рекламної коаліції розглядає як один із засобів донесення інформації про рекламний ринок на широку аудиторію, зокрема аудиторію київських чиновників та киян: «Рекламна коаліція на певному етапі свого розвитку намагається розширити свої контакти з аудиторією. Ми навчились добре доносити свою інформацію у середині індустріального співтовариства. Завдання Всеукраїнської рекламної коаліцій донести інформацію про комунікаційний ринок не лише на професійну аудиторію, але й на аудиторію цих видань. Їх інтерес теж зрозумілий – медіа, реклама, стали невід’ємною частиною життя не лише тих, хто цим займається, але є соціальним явищем, про яке варто говорити професійно».

 

Однією з умов цієї співпраці Лазебник називає незалежність від політики: «Я абсолютно не заангажований у політику. І мені за великим рахунком все одно хто буде мером, і хто буде на перших шпальтах цих видань».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео