30 Июл 2019, 06:20

«МакДональдз» в Україні збільшив у 30 разів ріжок і поставив його на дах

На Поштовій площі біля МакДональдз встановили інсталяцію – 4-метрову фігуру ріжка на даху, яку помітно неозброєним оком. Така кардинально зміна зовнішнього вигляду будинку сталася вперше за все існування МакДональдз в Україні. 

Величезний ріжок на будинку та збільшені в десятки разів МакФлурі та МакСанді виготовлялися майже місяць. Масштабність конструкції вимагала детального пропрацювання, тому було долучено 3-х інженерів, 2-х конструкторів, 2-х архітекторів для розробки варіантів її встановлення. На реалізацію проекту пішло 20 кубів пінопласту та залучено 14 фахівців, які день і ніч виводили форми. Доставка конструкції відбувалась трьома автівками, після чого 8 висотників піднімали її двома автовежами. 

«Вперше за все існування „МакДональдз“ в Україні ми вирішили кардинально змінити зовнішній вигляд ресторану, щоб зробити літо наших відвідувачів особливим, а місту подарувати новий арт-об’єкт. Велика інсталяція нашого морозива знаходиться на одному з найбільш відвідуваних ресторанів на Поштовій площі і простоїть там весь теплий період», — прокоментувала Ольга Васильєва, директор по маркетингу «МакДональдз» в Україні. Нагадаємо раніше Ольга Васильєва розповіла MMR про свій перехід на позицію СМО, цілі та нові ініціативи компанії

Расскажите друзьям про новость

Новое видео