24 Мар 2021, 14:11

КМФР та IAB України включили новий конкурс Digital & Mobile Craft

Конкурс Digital & Mobile Craft включає 28 категорій. Роботи мають демонструвати техніку та майстерність, що використовуються при виконанні та реалізації діджитал контенту. 

Серед категорій конкурсу є такі: Interface & Navigation (UX/UI), 360° Videos/VR/AR & Experience Design, Activation by Location, Use of Voice-Activation, Use of AI, Games Craft, Influencer Marketing & Creative Use of Platforms та багато інших. 

«Участь в індустріальних  фестивалях є ознакою розвитку  ринку. Цього року команди IAB та КМФР суттєво розширили конкурсні категорії в Digital & Mobile Craft, і тепер кожний гравець інтернет ринку, незалежно від того чи має він креативний, чи медійний, чи технологічний фокус у своїх кампаніях та проектах, зможе знайти свою нішу та подати роботи. І це надзвичайно важливо для здобуття позицій у рейтингу від IAB» – розповіла Анастасія Байдаченко, CEO IAB Україна.

Таким чином, конкурсна програма КМФР була значно розширена, що дасть можливість брати участь тим професійним виконавцям, які раніше не знаходили на рекламних конкурсах категорій для своїх технологічних та діджитал рішень. 

Нагадаємо, що цього року на КМФР створено окремий блок CRAFT/TECHNOLOGY, в рамках якого є 11 конкурсів, серед яких і Digital & Mobile Craft, та буде обрано не лише фіналісти та призери, але й Grand Prix за кращу роботу цього блоку.

Реєструйте свої роботи

Расскажите друзьям про новость

Новое видео