26 Окт 2007, 09:13

Київський Медіа Холдинг — медіапартнер «Кіноринку Молодість»

Київський Медіа Холдинг — медіапартнер «Кіноринку Молодість»

Найважливіша подія 2007 року для української кіноіндустрії проходить за інформаційної підтримки Київського Медіа Холдингу. Ми продовжуємо розвивати соціальне меценатство, беручи участь у ІІІ Міжнародному «Кіноринку Молодість». Спільні зусилля Київського Медіа Холдингу, Міжнародного кінофестивалю «Молодість» і «Кінофоруму України» допоможуть вітчизняному кінопродукту стати повноцінною ланкою світових кінематографічних і бізнесових процесів.

 

У роботі перших двох проектів «Кіноринок Молодість» більше 600 кіноробіт представили 83 правовласника з 9 країн світу. Цього року кількість робіт сягає 500, серед них 13 вироблені в Україні. Завдяки презентаціям на Канському, Берлінському, Сочинському кінофестивалях «Кіноринок Молодість» голосно заявив про українське кіно усьому кінематографічному світові. Звичайно, подія такого рівня не може залишитися поза увагою Київського Медіа Холдингу.

 

Як нова медіаструктура, Київський Медіа Холдинг є об'єднанням низки засобів масової інформації: телеканалу «Київ», радіостанції «Київ», щоденних газет «Хрещатик» та «Вечірній Київ», щотижневика «Українська столиця». Динамічність розвитку усіх п'яти структур стала гранично помітною після розширення читацької аудиторії та росту тиражу видань.

 

Тираж суспільно-політичного видання «Хрещатик» сягає 70 000 примірників, вечірньої газети «Вечірній Київ» — до 100 000 екземплярів, а тираж щотижневика «Українська столиця» зріс до 20 000 одиниць.

 

Радіостанція «Київ» змінює свій формат, запускаючи ряд нових унікальних програм: «Похвала глупості» з Дмитром Джангіровим, політичне ток-шоу «Ігри для дорослих» і сучасну програму, присвячену українській музиці «Киев.Ua».

 

Продовжується активний ребрендинг телеканалу «Київ»: розробка нової ефірної графіки, переорієнтація контенту програмних продуктів для розширення цільової аудиторії. Про найважливіші зміни в суспільному житті глядачі дізнаються з актуальних програм «Вечірня кава» з Дмитром Джангіровим, «Час мера», «Подробиці» з Олександром Колодієм, та інформаційно-розважальної програми «Тиждень моди» з Дашею Шаповаловою.

 

Усі медіапродукти холдингу перебувають на креативному підйомі, адже окрім реорганізації п'яти структур – складових холдингу – йде безперервна робота в кадровій політиці. Нові стандарти, що їх встановлює Київський Медіа Холдинг, вимагають інтелектуального клімату та максимальної віддачі штату, як наслідок – продовжується відкритий набір талановитих, динамічних та відкритих особистостей.

 

Холдинг виступив генеральним медіапартнером Ukrainian Fashion Week, TradeMarkDefile, Фестивалю сучасного мистецтва «Гоголь Фест», Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК», фестивалю «Золота Лілія», чемпіонату з боді-білдінгу та фітнесу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео