09 Дек 2008, 10:28

Кампанія Universal Bank отримала срібну нагороду EFFIE

Комплексна комунікаційна кампанія Universal Bank (березень-серпень 2008 р.) була вшанована сріблом на престижному конкурсі маркетингової ефективності EFFIE Awards Ukraine 2008

Кампанія Universal Bank отримала срібну нагороду EFFIE

Комплексна комунікаційна кампанія Universal Bank (березень-серпень 2008 р.) була вшанована сріблом на престижному конкурсі маркетингової ефективності EFFIE Awards Ukraine 2008 в категорії «Фінансові послуги». Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася 4 грудня 2008 р. в Києві.

 

EFFIE Awards Ukraine 2008 – єдиний конкурс в Україні, який оцінює маркетингову та рекламну ефективність у співвідношенні поставленої мети до одержаних результатів.

 

Комплексна кампанія Universal Bank була розроблена та реалізована агентством TABASCO, і включала 3 етапи: просування бренд-символу, побудова іміджу бренду та  донесення інформації щодо продукту до цільової аудиторії.

 

 

ВАТ «Універсал Банк» входить до складу групи банків Eurobank EFG, яка є частиною міжнародної фінансової організації EFG Grouр, третьої фінансової групи в Швейцарії за величиною активів, з головним офісом у Женеві. EFGGroup представлена в більш ніж 30 країнах світу.

 

Eurobank EFG об'єднує більш ніж 24 000 працівників і має більш ніж 1 700 відділень. Eurobank EFG займає провідні позиції у банківському секторі країн Південно-Східної та Центральної Європи, серед яких Греція, Болгарія, Румунія, Сербія, Туреччина та Польща.

 

Найбільш авторитетні рейтингові агенції (Standard & Poor’s, Fitch та Moody’s) відзначили Eurobank EFG як банк з найвищим рівнем  надання послуг, професіоналізму співробітників і керівництва банку, фінансового потенціалу та інвестицій у сучасні технології. 

 

ВАТ «Універсал Банк» забезпечує повний спектр банківських послуг для фізичних та юридичних осіб з 2006 року. Банк працює з сегментами як малого та середнього бізнесу, так і з корпоративними клієнтами. Фінансові показники банку постійно зростають. У листопаді 2008 року статутний капітал було збільшено до 837,712 млн. грн.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео