08 Апр 2008, 14:26

Кабельники підготували три позови проти Нацради

Кабельники підготували три позови проти Нацради

Оператори кабельного телебачення готуються подати три судових позови проти Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
 
Це робиться з метою визнання незаконним рішення щодо переліку іноземних телеканалів, які необхідно адаптувати до українського законодавства для трансляції на території України. Як повідомила гендиректор асоціації кабельних мереж «Укртелемережа» Наталія Клітна, позови будуть подані до окружного адміністративного суду міста Києва.
 
Позивачами є ТОВ «Імпульс» і ТОВ «НВП Донбастелесупутник», а асоціація «Укртелемережа» виступає третьою особою на стороні позивача.
 
У першому позові позивач вимагає визнати «незаконним та таким, що не відповідає правовим актам вищої юридичної сили, рішення Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення від 12 грудня 2007 року N 1787 «Про затвердження Положення про порядок ліцензування мовлення (кабельного) та здійснення ретрансляції телерадіопрограм» та рішення від 27 лютого 2008 року рішення N 439 «Про внесення змін до Положення про порядок ліцензування мовлення (кабельного) та здійснення ретрансляції телерадіопрограм».
 
Формулювання другого позову – «про визнання бездіяльності Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення протиправною та зобов’язання вчинити певні дії». У третьому позові позивач просить суд визнати «незаконним та таким, що не відповідає правовим актам вищої юридичної сили, рішення Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення від 14 листопада 2007 року N 1593 «Про порядок визначення каналів конвертації».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео