20 Июн 2008, 14:03

Євген Ступка звільнився з каналу «MTV Україна»

Генеральний директор «MTV Україна» Євген Ступка звільнився з каналу. Цю інформаціюпідтвердили у прес-службі «MTV Україна»

Євген Ступка звільнився з каналу «MTV Україна»

Генеральний директор «MTV Україна» Євген Ступка звільнився з каналу. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердили у прес-службі «MTV Україна».

 

Зараз виконувачами обов’язків керівника каналу є віце-президент Horizon Capital (одна з компаній-засновників «MTV Україна») Петро Хархаліс.

 

Також у прес-службі «ТК» повідомили, що на сьогодні оголошений конкурс на посаду керівника каналу: «Зараз ведуться переговори з новими претендентами, провідними фахівцями, й у найближчому майбутньому ми чекаємо на нового директора».

 

У розмові з «ТК» Євген Ступка назвав причину свого звільнення з каналу: «На тому етапі, на якому перебуває компанія, я свою справу зробив. Я провів startupі тепер вважаю свою роботу закінченою». Пан Ступка й надалі продовжуватиме співпрацю з «MTV Україна», але у статусі неформального консультанта.

 

«Я із задоволенням співпрацюватиму з «MTV Україна», якщо буде така нагода. У мене є зв’язок з каналом, я відкритий до будь-яких консультацій, і цей зв’язок не рветься. Я, можливо, зроблю якісь проекти для «MTV Україна», але вже як незалежний діяч, — каже Євген Ступка. — Для мене це дуже важливий проект. До того ж, це бренд, який був реалізований в Україні після трьох невдалих спроб. Тому я дуже пишаюсь цим проектом. І дуже хочу, щоб цей бренд процвітав і мав культурну цінність для країни, щоб він розвивався та зростав. Можливо, я працюватиму з ними ще раз, але на іншій стадії розвитку».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео