13 Авг 2009, 09:36

ІТК розгляне доцільність вимірювання телеперегляду кількох десятків осіб

ІТК розгляне питання про доцільність подальшої присутності у виборці вимірювання телеперегляду кількох десятків осіб та родин

ІТК розгляне доцільність вимірювання телеперегляду кількох десятків осіб

У вересні Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) розгляне питання про доцільність подальшої присутності у виборці вимірювання телеперегляду кількох десятків осіб та родин. Про  це повідомляє «Телекритика» повідомив голова технічного комітету ІТК Ігор Даценко.

За його словами, алгоритм пошуку глядачів із нетиповим переглядом щомісяця знаходить по 30-40 осіб, чиї телевізійні вподобання різко відрізняються від стандартних. Проте стосовно більшості з них питання знімається, бо «якщо бабуся 70 років дивиться лише канал із мексиканськими серіалами, а підліток — лише музичні канали, це не є підозрілим чи нетиповим». Але близько 40% інших глядачів, знайдених алгоритмом, звертають на себе увагу через невідповідність телевізійних вподобань їхній статі, віку тощо. Вони мають пройти інтерв'ю з індивідуально підібраними питаннями — щоб прояснити природу такого нестандартного телеперегляду.

Наразі складання анкет для інтерв'ю та проведення самих інтерв'ю добігає фінальної стадії, і через 2-3 тижні питання щодо цих осіб можна буде виносити на розгляд.

Нагадаємо, у квітні ІТК та GfK впровадили новий рівень контролю достовірності телевимірювання — алгоритм пошуку осіб із суттєвим відхиленням перегляду. За словами члена Технічного комітету Ореста Білоскурського, з того часу на розгляд уже виносилися кілька родин, проте рішення щодо їхнього виключення з вибірки не було прийнято.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео