24 Июн 2008, 10:20

«Інтер-Медіа» відтепер «1+1 Медіа»

Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа»,повідомляє пресс служба телеканалу

«Інтер-Медіа» відтепер «1+1 Медіа»

Продакшн-компанія «Студії “1+1”», створена на базі підприємства «Інтер-Медіа», відтепер називається «1+1 Медіа»,повідомляє пресс служба телеканалу.
Нагадаємо,  у березні 2008 року наглядова рада «1+1» ухвалила рішення про створення нової виробничої структури, що займатиметься українським телевізійним конвентом різних жанрів — телефільмів і серіалів, документальних, ігрових та розважальних програм. Очолити компанію спершу запропонували колишньому генеральному директору «1+1» Юрію Морозову та генпродюсеру «ТСН» Володимиру Карташкову, проте згодом вони зробили вибір на користь іншої роботи.
 
За повідомленням прес-служби, «1+1 Медіа» розпочинає виробництво низки проектів для телеканалу «1+1». Серед них – українські адаптації ліцензійних форматних шоу Bailando, Power of Ten, The Brainiest («Найрозумніший») тощо, які з’являться в ефірі у новому сезоні. Також найближчим часом компанія розпочне виробництво власних програм, присвячених світському життю, мандрівкам, а також кулінарного проекту. Вироблятимуться й телефільми, міні-серіали та серіали.
 
Напрямок із виробництва документальних, ігрових і розважальних проектів «1+1 Медіа» очолив Владислав Корчин, який із 2000 року був лінійним продюсером програм «Табу», «Без табу» і «Я так думаю» та продюсером численних документальних проектів «1+1» . Напрямок виробництва телефільмів і серіалів очолив Роман Єлістратов. Донедавна пан Єлістратов очолював продакшн-компанію «Амедіа-Україна» — дочірню структуру російської «Амедиа». В «Амедиа» пан Єлістратов працював з 2005 року.Расскажите друзьям про новость

Новое видео