13 Мар 2009, 11:59

ІнАУ виступила на нарадах з питань комунальної кабельної каналізації

ІнАУ виступила з пропозиціями щодо врегулювання питання доступу до комунальної кабельної каналізації

ІнАУ виступила на нарадах з питань комунальної кабельної каналізації

Під час проведення нарад з питань комунальної кабельної каналізації у Дарницькій та Солом’янській районних державних адміністраціях Києва представники Інтернет Асоціації України довели до відома їх учасників своє бачення шляхів врегулювання проблеми доступу до комунальної кабельної каналізації. Про це повідомляє прес-реліз Асоціації.
 
Інтернет Асоціація України підтримує прозорий та єдиний для всіх провайдерів підхід до формування ціни на використання кабельної каналізації. Однак має бути проста та зрозуміла методика обрахунку вартості її використання. Її основою повинні стати фактичні витрати власника на утримання комунального майна.

Учасники обох нарад з числа провайдерів виступили з пропозиціями доопрацювати методику таким чином, щоб вона базувалася на кількості домогосподарств, які знаходяться на об'єкті, де є присутність оператора телекомунікацій. Крім того, висловлювалася думка щодо необхідності при використанні комунальної кабельної каналізації замість договору оренди застосовувати договір сервітуту, який, згідно з Цівільним кодексом України, передбачає право користування чужим нерухомим майном, що полягає у можливості прокладання та експлуатації ліній зв'язку, трубопроводів, тощо.

ІнАУ створила робочу групу з напрацювання пропозицій щодо найбільш ефективного врегулювання питання доступу до комунальної кабельної каналізації. Вона співпрацює з Постійною комісією Київради з питань транспорту та зв’язку.

 
Також ІнАУ свого часу направила ряд листів ( , , ) до органів державної влади, в яких висловила своє занепокоєння з приводу цих порушень та пропозицію відкликати методику.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео