19 Ноя 2008, 15:30

«Голодомор. Геноцид українського народу» — марафон на «5 каналі»

22 листопада 2008 року в ефірі «5 каналу» відбудеться телемарафон, присвячений 75-м роковинам Голодомору.

«Голодомор. Геноцид українського народу» — марафон на «5 каналі»

22 листопада 2008 року в ефірі «5 каналу» відбудеться телемарафон, присвячений  75-м роковинам Голодомору.

 

Марафон розпочнеться в ніч на субботу, о 00.00 і триватиме цілу добу. На знак ушануваня пам'яті загиблих під час Голодомору українців, у всіх студійних програмах «5 каналу», що виходитимуть у прямому ефірі цього дня, на столі ведучого палатиме свічка. Відповідно зміниться й стилістика «одягу» каналу на добу марафону. Сині кольори логотипу зміняться чорними, міжпрограмні паузи заповняться тематичними графічними заставками.

 

Удень «5 канал» транслюватиме наживо заходи з нагоди роковин Голодомору за участю Президента України Віктора Ющенка. Зокрема, Чин освячення Меморіалу пам’яті жертв Голодоморів, звернення Президента України до українського народу, Національна хвилина мовчання.

 

Усі програми на «П’ятому» впродовж доби (крім розважальних, трансляцію яких на час проведення марафону призупинять) торкатимуться теми Голодомору у різних її аспектах. Випуски «Часу новин», «Час тайм», «Голосу Америки» розповідатимуть про події, пов’язані з ушануванням роковин в Україні та світі, здійснюватимуть прямі включення, демонструватимуть сюжети про людей, які пережили Голодомор та про їхніх близьких, що пам’ятають ті часи. «Час за Грінвичем» з Ігорем Слісаренком буде присвячений проблемі світового визнання Голодомору геноцидом українського народу.

 

Головна студія марафону розпочне мовлення о 19.30 (замість щосуботньої програми «5 копійок»).  У обговоренні теми Голодомору візьмуть участь видатні особистості України, історики, люди, що є свідками тих подій.

 

У межах марафону на «П’ятому» відбудеться також показ низки документальних фільмів: «Свіча Джеймса Мейса», про американського історика, політолога, дослідника історії українського голодомору; «Великий злам», сценариста та режисера Сергія Лисенка, з циклу «Невідома Україна»; фільми-монологи з циклу «Доля», героями яких є очевидці трагедії 1932-33 років.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео